Para Kazandıran İşler

Para Kazandıran İşler

Günümüzde internet kullanımı her geçen gün artmakta, gün geçtikçe artan internet pazarı yeni gelir kapılarını da beraberinde getirmekte. sanal ortamı ek iş olarak kullanıp para kazanmakta bu işin cazip kısmı.

Googlede son zamanlarda en çok aranan anahtar kelimelerden biride internetten nasıl para kazanılır ve Para kazandıran işler, buda gösteriyor ki sanal ortamı eğlence olarak kullananların yanı sıra para kazanmak ek gelir sağlamak amacıyla kullanan yine birçok insanın olduğu.

İnternetten nasıl para kazanılır sorusuna gelince.. son zamanlarda bloggerin sunmuş olduğu tamamen ücretsiz sunulan blog uygulaması. bu uygulama sayesinde  düşüncelerinizi yada bildiklerinizi anlatarak insanlara ışık olabilir bu sayede google adsenseden para kazanabilirsiniz.

Peki Google Adsense İle Nasıl Para Kazanabiliriz..

daha önce Youtube ile Para Kazanma Yöntemini anlatmıştık. şimdi ise bloggerden biraz bahsedelim. googlenin sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde googleden kolayca para kazanmak mümkün olabiliyor. Google kullanıcı adı ve şifre ile blogger sayfasına giriş yaparak öncelikle benzersiz bir isim bularak isminiz.blogger.com şeklinde bir site oluşturuyorsunuz, daha sonra başlıyoruz seçtiğimiz bir kategori hakkında yazılarımızı paylaşmaya.

blog sayfamızda birkaç yazıdan sonra google adsenseye başvuru yapıyoruz gerekli formu doldurup başvuru yaptıktan sonr blog sayfamız inceleniyor ve uygun görüldükten sonra google adsense hesabımız açılıyor. Bu aşamadan sonra biraz teknik bilgi gerekebilir bunuda youtubede videolu anlatımlara bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz. blog sayfanıza gerekli reklam kodlarını ekledikten sonra tek yapmanız gerek blog sayfanızda yazıları düzenli bir şekilde çoğaltmak ve google arama motorunun sitenize ziyaretçi göncermesini beklemek. sitenize gelen ziyaretçiler reklamlara tıkladıkçe tıklama başına gelir elde edebiliyorsunuz. Aklınıza takılan soruları yorum bölümümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bol Kazançlı Günler.

Leave a reply